Hakkımızda

Afoni.net Kadınlar Sitesi Hakkında

Kadın sitesi sadelik ve işlevsellik temelinde kurulmuştur. Aşırı derecede karmaşık ve bunaltıcı olan web sitelerinden farklı ve içerikten çok stili tercih edenlere meydan okumak istedik.

Sağlık, diyet, moda, stil, aşk, cinsellik, evlilik, güzellik, makyaj, anne, çocuk, bebek, hamilelik ve alışveriş gibi konular kadın sitesi Afoni.net’de yer alır.

Misyonumuz basit, kadınlar için en kapsamlı ve sezgisel çevrimiçi topluluk olmak. Bazen sadece büyük web sitelerinde gezinmek için bilgisayar bilimleri diplomasına ihtiyacımız varmış gibi geliyor. Kadın Sitesi kullanımı kolay olacak, ancak aynı zamanda arkadaş canlısı ve misafirperver bir topluluğun yanı sıra harika bilgilerle dolu olacak.

Size hizmet vermenin önceliğimiz olduğunun farkındayız, amacımız büyük reklam verenleri çekmek ve sitemizi dikkat dağıtıcı ve alakasız bilgilerle doldurmak değil. Bu sitenin gelecekteki gelişimini siz etkiliyorsunuz, biz yeni, taze ve yenilikçiyiz ve söyleyeceklerinizi dinleyerek bunu size kanıtlamak istiyoruz. Geri bildiriminizi memnuniyetle karşılıyoruz ve bize gönderdiğiniz her bir e-postayı ve yorumu okuyoruz.

Uğradığınız için teşekkürler, sizi afoni.net Kadın Sosyal Medyası’nun bir üyesi olarak ağırlamayı ve daha iyi tanımayı dört gözle bekliyoruz.

Reklam & İş Birlikleri: reklam@afoni.net
KVKK Talepleri: admin@afoni.net
Hukuksal: admin@afoni.net
Diğer Sorunlar: admin@afoni.net
Başa dön tuşu